Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Predaj rodinného domu v Drnave

Ulica: Drnava
Obec: Drnava
Okres: Rožňava
Kraj: Košický kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
Cena dohodou

Popis nehnuteľnosti

Táto investičná príležitosť sa prezentuje v podobe rodinného domu nachádzajúceho sa v čarovnej obci Drnava, ktorá sa môže pochváliť ďalšou výhodou bývania dvoch samostatných a odlišných apartmánoch, čo znej robí lákavú perspektívu pre potencionálnych kupujúcich. Všestranná povaha tejto nehnuteľnosti z nej robí nielen voľbu pre tých, ktorí hľadajú investičnú nehnuteľnosť so sľubnou návratnosťou, ale ponúka aj možnosť vytvorenia pohodlného a harmonického životného priestoru pre jednotlivcov alebo rodiny. Táto jedinečná vlastnosť ju odlišuje od konvenčných nehnuteľností pretože poskytuje majiteľovi flexibilitu buď bývania v jednom byte zatiaľ čo prenajíma druhý byt, alebo si jednoducho vychutnať slobodu mať ďalšie obytné priestory  pre členov  širšej rodiny alebo hostí. Strategická poloha Drnavy s malebným okolím a blízkosťou základnej občianskej vybavenosti ešte viac zvyšuje atraktivitu tejto investičnej príležitosti. Či už sa rozhodnete využiť potenciálny príjem z prenájmu generovaný bytmi alebo si vychutnať pokoj bývania v tejto pokojnej obci, tento dom predstavuje lákavú vyhliadku pre tých, ktorí hľadajú finančný zisk aj pohodlný príbytok. Nehnuteľnosť v roku 2022 prešla kompletnou rekonštrukciou.    

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
firemné
Stav:
po rekonštrukcii
Celková plocha:
897 m2
Úžitková plocha:
160 m2
Plocha pozemku:
897 m2
Zastavaná plocha:
96 m2
Podlahová plocha:
160 m2
Počet podlaží:
2
Počet izieb:
4
Plocha balkóna:
20 m2
Balkón:
áno - 1
Kúpeľňa:
áno
Počet kúpeľní:
2
El. napätie:
230/400V
Parkovanie:
áno
Voda:
studňa
Zariadenie:
čiastočne
Garáž:
nie
Kanalizácia:
žumpa
Plyn:
áno
Terasa:
áno - 1
Terasa plocha:
30 m2
Vykurovanie:
vlastné - plyn
Pivnica:
áno
Pivnica plocha:
30 m2

Pozrieť na mape

Maklér

Veronika Hundžová

Veronika Hundžová

Maklér

  • Slovensky
  • Česky

Moja práca bola vždy mojím tajným snom. Neponúkame iba nehnuteľnosti, otvárame zároveň dvere kupujúcim pre nové začiatky nájdením vysnívaného miesta pre ich lepší život a tiež uľahčujeme ukončiť životnú etapu predávajúcim. Dovoľte mi Vám pomôcť na tejto ceste. 

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti