
Interné ID: | 512025 |
---|---|
Ulica: | Jablonov nad Turňou |
Obec: | Jablonov nad Turňou |
Okres: | Rožňava |
Kraj: | Košický kraj |
Druh: | Domy |
Typ: | Predaj |
Typ domu: | Chata |
Iné: |
Jozef Junger - Realitný maklér v spolupráci s CBF-Reality ponúka na predaj štýlovú chatu v katastri obce Jablonov nad Turňou. Chata je vzdialená 12 km od okresného mesta Rožňava a približne 150 m od hlavného ťahu Rožňava - Košice. Nehnuteľnosť je vhodná aj na celoročné bývanie ako rodinný dom. Nehnuteľnosť nevyžaduje žiadne ďalšie investície, kupujúci si môže hneď užívať kľud a relax v lone prírody Slovenského krasu.
Plocha: úžitková 120m2, zastavaná 105 m2, celková plocha pozemku je 1289 m2. Chata sa predáva kompletne zariadená.
Popis nehnuteľnosti:
Na 1.PP sa nachádza obývacia izba s krbom, kuchyňa so špajzou a WC.
Na 1.NP sa nachádza detská izba s balkónom s nádherným výhľadom, spálňa a kúpelňa so sprchovacím kútom.
Na 2.NP sa nachádza jedna veľká izba (hosťovská) a technická miestnosť s bojlerom na teplú vodu.
Hneď vedľa chaty sa nachádza drevený altánok postavený v roku 2024 s krbom ako aj pivničné priestory, ktoré slúžia ako sklad záhradného náradia, dielňa pre kutilov a samozrejmosťou je vinná pivnica so stálou teplotou vzduchu. Garáž o výmere 25 m2, ktorá sa nachádza pri vstupe na pozemok má posuvnú bránu na elektriku. Vstup na pozemok je cez elektronického vrátnika a chata je napojená na kamerový systém cez wifi. Na pozemku sú ovocné stromy ako slivky, hrušky, jablone, orechy.
Podlaha: dlažba, plávajúca podlaha. Steny: stierky. Okná: drevené. Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút. Vybavenie kuchyne: plynový sporák s plynovou rúrou, kuchynský kút, chladnička, mikrovlnná rúra. Kúrenie je zabezpečené krbom, z ktorého idú výduchy do všetkých izieb a v izbách sú aj elektrické ohrievače. Strecha je plechová. Pozemok v okolí domu je mierne svahovitý, sú vytvorené kaskády. Chata nieje podpivničená. Na pozemku sa nachádza elektrická prípojka (230/380V). Voda do chaty je zabezpečená cez čerpadlo z nádrží v okolí chaty, kde sa zachytáva dažďová voda, ktorú spracúva filter nachádzajúci sa v špajzi, voda je len úžitková.
Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, dieľňa, vonkajší krb, turistika, cykloturistika, altánok.
Cena: 95 000 €
V prípade záujmu o obhliadku alebo viac informácií o nehnuteľnosti ma kontaktujte na tel. č. +421 918 518 823 alebo na email: jozefjunger01@gmail.com.
Ponúkame Vám prvotriedny klientsky servis, ktorý zahŕňa právne, daňové a hypotekárne poradenstvo a je zárukou príjemnej a bezproblémovej transakcie pri kúpe.
Moje dlhoročné skúsenosti v oblasti realitného trhu ma naučili dotiahnuť každý obchod do konca k spokojnosti našich klientov. Čestnosť, flexibilita, korektné jednanie z mojej strany predurčujú úspešnú spoluprácu.